Przejdź do stopki

Medalowe żniwo uczniów SP nr 1 w Skrzyszowie

Treść

Dobiegły końca zawody sportowe na szczeblu powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Znakomitymi wynikami mogą poszczycić się uczniowie skrzyszowskiej szkoły.

W Igrzyskach Dzieci (uczniowie klas 4-6) zespół dziewcząt prowadzony przez Agatę Kuca wywalczył trzecie miejsce, zdobywając brązowe medale. W Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców, uczniowie prowadzeni przez Roberta Wadyckiego wywalczyli tytuł Mistrzów Powiatu zdobywając złote medale.

Kolejny tytuł Mistrzów Powiatu i złote medale zdobyli podopieczni Rafała Łabuza w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (uczniowie klas 7-8). Warto dodać, że jest to bardzo znaczący sukces, gdyż w powiecie jest ok. 130 szkół. Przed chłopcami kolejne rozgrywki, tym razem na szczeblu rejonowym.